Joga-Oddech-Wzmacnianie

Początek roku to zwykle czas działania zaraz po błogim leniuchowaniu, które miało miejsce pod koniec roku. Zwarci i gotowi chcemy zmierzyć się z wszystkimi noworocznymi postanowieniami. I nie ma w tym nic złego.
Dobrze jest wejść w ten Nowy Rok ze spokojnym umysłem, długim oddechem i zdrowym, mocnym ciałem.
Warto wzmacniać swoje ciało by pozwoliło nam na długie chwile na poduszce medytacyjnej, by stało się naszym przyjacielem w codziennej wędrówce. Wzmacniać to też oznacza o nie zadbać, je szanować i go słuchać.

Do tego Was zapraszam podczas styczniowego spotkania:-)

Wzmocnimy ciało na tej płaszczyźnie fizycznej, szczególnie skupimy się na wzmocnieniu centrum naszego ciała. Zadbamy o nie podczas długiego, kojącego relaksu i posłuchamy swojego własnego oddechu.

Izabela Rzysko: Mam takie swoje motto, ktore towarzyszy mi od kilku lat i w pełni oddaje to, czym dla mnie jest joga.
„Można rozwinąć matę i ćwiczyć asany, zejść z niej i nie mieć pojęcia czym jest joga, ale można też rozwinąć matę i praktykować w totalnym skupieniu i oddaniu, po czym zejść z niej i poczuć, że dopiero wtedy zaczyna się prawdziwa joga“.
Właśnie tak staram się do tego podchodzić, nie zapominać, że najważniejsza joga to ta w codziennym życiu, a asany są częścią większej całości.
Do w pełni świadomej praktyki Jogi dojrzewałam kilka lat. Dzisiaj to jest moja ścieżka którą podążam, której jestem wierna i całkowicie oddana. Nic nie daje mi tyle siły, nie uczy takiej pokory i nie daje takiego dystansu do życia jak codzienna praktyka.

Zapraszam

Plan warsztatów:

Sobota początek: godz. 9.00
9.00-11.00 praktyka wzmacniająca
11.00-11.30 Przerwa 30min
12.00-13.30 praktyka wzmacniająca
13.30-14.00 medytacja plus relaks

Cena: 100 zł, wymagana rezerwacja miejsca poprzez wpłatę zadatku w wysokości 50 zł w recepcji Szkoły.