Zapraszam na relaksujący, jesienny weekend, łączący ciało i umysł w jeden cudowny, dający radość Byt.
Dla ciała: codzienna joga i niezwykła sesja rytuału z olejami zapachowymi w saunie, zielona herbata i wegetariańskie posiłki. Dla ducha: wieczorne sesje medytacyjne oraz relaksacyjne przy dźwiękach mis tybetańskich i gongu.
Program pobytu:
16 listopada 2018
Przyjazd do Hotelu Dębowy w Bielawie od godziny 14.00. Do dyspozycji gości park hotelowy oraz ścieżki spacerowe wokół hotelu. Wspólna kolacja o godzinie 17.00. O godzinie 19.00 łagodna sesja jogi, wyciszenie umysłu, skierowanie uwagi do wnętrza i wsłuchanie się w potrzeby ciała. Ok 21.00 niezwykły rytuał saunowy, w zewnętrznej strefie Bio-wellness. Otoczeni kojącymi zapachami poddamy się pracy sauno-mistrza, na przemian korzystając z gorącego powietrza i zimnej wody w zewnętrznym bio-stawie. W ten sposób podniesiemy naszą odporność na zbliżające się, zimowe miesiące 🙂
17 listopada 2018
O godzinie 8.00 poranna joga, powitanie słońca i zebranie wokół siebie dobrej Energii. Ok. 9.00 wspólne śniadanie. Potem czas na samodzielne zwiedzanie okolicy lub spokojną herbatę z widokiem na hotelowy park. O godzinie 14.00 warsztatowa sesja hatha jogi, zwrócimy uwagę na pracę z ciałem, skierujemy uwagę na trudniejsze pozycje. O 17.00 zasiądziemy do wspólnej kolacji, żeby ok. 19.00 poddać się kojącym wpływom kąpieli w dźwiękach mis i gongu. Regenerację umysłu zapewni nam bajka terapeutyczna, podczas której wybierzemy się pod drzewo kłopotów. Potem, porozmawiamy o naszych indywidualnych podróżach z jogą.
18 listopada 2018
O godzinie 8.00 poranna joga, powitanie słońca i zebranie wokół siebie dobrej Energii. Ok. 9.00 wspólne śniadanie a o 11.00 warsztatowa sesja hatha jogi, ponownie zajmiemy się techniką wykonania trudniejszych pozycji. Ok. 13.00 pożegnamy się naładowani Dobrą Energią i gotowi stawić czoła ostatnim tygodniom jesieni.
Przez cały pobyt zapewniamy bez ograniczeń wodę, zieloną herbatę oraz kojące rozmowy i inspirującą wymianę myśli.
Prowadząca:
Iwona Rasińska nauczyciel jogi z 10 letnim doświadczeniem. Łącząc ciało, umysł i ducha, przez minione lata związana była ze szkołami oraz klubami sportowymi w Poznaniu. Od września 2017 prowadzi swoją kameralną szkołę w Dzierżoniowie. Łączy hatha jogę z aktywnością fizyczną, startując w biegach długodystansowych czy prowadząc zajęcia na nartach biegowych.
Brała udział w licznych kursach i warsztatach, u takich nauczycieli jak: Basia Lipska, Mateusz Dekert, Konrad Kocot, Przemek Nadolny, Manju Jois, Andrea Lutz, Lea Perfetti i Tarik Van Prehn.
Miejsce: Dębowy Hotel Spa, to niezwykłe miejsce, położone u stóp Gór Sowich, na skraju Bielawy. Tutaj za oknami wypasają się stada muflonów a wieczorami słychać porykiwania jeleni.
Koszt pobytu:
Pobyt w pokoju 2 osobowym standard, wyżywienie, nocleg, joga: 700 zł
Dopłata do pokoju jednoosobowego standard: 100 zł.
Reszta płatna na miejscu.
Rezerwacja miejsca: Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku w wysokości 200 zł na rachunek:
06 1050 1908 1000 0092 2097 6113 z dopiskiem “Weekend z jogą”.
Wszelkie dodatkowe informacje:
Iwona Rasińska 882/154441
Proszę o potwierdzenie udziału wiadomością mailową: rasinska.iwona@gmail.com