Pod koniec wakacji zapraszam na kojący wypoczynek z jogą do Bielawy, u podnóża Gór Sowich. Naszym celem będzie wyciszenie umysłu i zrelaksowanie ciała, po to żeby prawdziwie wypocząć z dala od zgiełku miasta. Naszym narzędziem do pracy z ciałem będzie hatha joga i relaksacja.
Ramowy plan dnia:
– 8.30 kilka sekwencji powitania słońca i złapanie dobrej Energii na nadchodzący dzień
– 9.00 śniadanie
– 15.00 – 16.30 popołudniowa sesja hatha jogi
– 18.00 obiadokolacja
– 19.30 – 20.30 relaksacja
Jeden wieczór spędzimy na relaksującym rytuale saunowym, który odbędzie się w Apiforium, w hotelowym parku.
Goście hotelu mają codziennie do dyspozycji saunę wraz z bio stawem, ponadto uczestnicy “Wakacji z jogą” otrzymają specjalny rabat na zabiegi w hotelowym SPA.
Do naszej dyspozycji będą 2,3 i 4 osobowe pokoje, urządzone ze smakiem w pięknym, zabytkowym budynku hotelu. Dla gości bezpłatny dostęp do WiFi oraz telewizja kablowa.
https://www.hoteldebowy.pl/pokoje-i-pakiety/pokoje
Wyżywienie wegetariańskie, śniadanie w formie szwedzkiego bufetu, świeże soki warzywne i owocowe, miód z zaprzyjaźnionej pasieki, pod wieczór wegetariańska obiadokolacja. Dla uczestników cały dzień dostępna zielona herbata i woda mineralna.
Prowadząca: Iwona Sikora (kiedyś Rasińska 🙂 ), nauczyciel jogi z wieloletnim doświadczeniem, prowadząca szkołę jogi w Dzierżoniowie.
Poza atrakcjami w hotelu, do dyspozycji uczestników pozostają szlaki turystyczne Gór Sowich, kojąca bliskość Góry Ślęży i cieszące oko górskie krajobrazy w okolicy.
Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: 882 154441, lub drogą mailową rasinska.iwona@gmail.com
Koszt udziału obejmujący noclegi, wyżywienie, zajęcia jogi i relaksacji, zabieg w Apiforium i saunę wynosi 1900 zł. Dla osób nie ćwiczących jogi, koszt pobytu to 1600 zł.
Zgłoszenia: gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 200 zł od osoby na konto:
06 1050 1908 1000 0092 2097 6113
Potwierdzenie rezerwacji miejsca proszę wysłać na wskazany powyżej adres mailowy.
Gorąco zapraszam w imieniu swoim i pracowników Hotelu!